אודות ש. קושניר ובניו

חברת ש. קושניר ובניו – לבידי עץ ופרזול בע"מ" נוסדה לפני שישים שנה. הודות לוותק רב השנים צוות החברה צבר ידע וניסיון שאותו הוא שמח להעמיד לשירות הלקוחות.

אנו מציעים ללקוחותינו דלתות פנים וחוץ, מוצרי פרזול ומחסן עצים

  • דלתות העץ מיוצרות מחומרי הגלם הטובים ביותר. גם לאחר שנים רבות הדלתות ייראו חדשות, יפות ומעוצבות. צברנו מוניטין רב ואנו מקפידים כי כל דלת המיוצרת אצלנו תהיה דלת מיוחדת באיכות ללא פשרות. כל דלת זוכה למגע אישי, לשיטות צביעה ייחודיות, צביעה בתנור, ועומדת בבדיקות איכות קפדניות ומחמירות. אנו מתמחים בייצור דלתות עץ לפי מידה.
  • במחסן העצים אנו מחזיקים מלאי גדול של כל סוגי העצים המיועדים לאנשי מקצוע ולנגרים חובבים האוהבים לבנות רהיטים בשיטת עשה זאת בעצמך. אנו חותכים פלטות עצים לפי מידה ובכל גודל.
  • בחנות אפשר לקנות את כל מוצרי הפרזול, ידיות לארונות בעיצובים שונים, מנגנוני פתיחה וסגירה לדלתות, רגליים מוצרי פרזול, למטבח, לאמבטיה, לגינה ועוד. כל המוצרים מיוצרים מחומרי הגלם הטובים ביותר והמחירים אטרקטיביים!
  • בחברת ש. קושניר ובניו חוסכים לכם כסף רב בבנייה ובתכנון של מטבח, חדרי שינה וכל רהיט. תנו לנו מידות ואנו נעזור בתכנון, נחתוך בדייקנות ונציע מבחר גדול של כל סוגי העץ כולל ציפויים מעוצבים.

"ש. קושניר ובניו – לבידי עץ ופרזול בע"מ", הכתובת שלכם לייצור דלתות, פרזול ומחסן עצים!

צרו קשר, שיחת ייעוץ חינם!