פרזול – האיכות קובעת! 8

מוצרי פרזול נמצאים בכל מקום בבית, הם פונקציונאליים ואסתטיים והייצור שלהם מחייב ידע באומנות ובמלאכת יד. מוצרי פרזול איכותיים הופכים את החיים בבית להרבה יותר נעימים, הצירים אינם חורקים, המגירות נפתחות בקלות, הידיות של הארונות נוחות לאחיזה ועוד. מוצרי הפרזול עשו דרך ארוכה בשנים האחרונות והיום הם מוצעים לנו במבחר סגנונות, סגנון כפרי, סגנון מודרני, סגנון היי- טק המאופיין בקו נקי ועוד. מוצרי פרזול איכותיים משפיעים כל מוצר, על האיכות ועל המראה שלו. אם אתם מחפשים מוצרי פרזול איכותיים העשויים ביד אומן? צרו קשר עם "ש. קושניר ובניו – לבידי עץ ופרזול בע"מ".

פרזול – מה חשוב לדעת לפני שקונים מוצרי פרזול?

פרזול זו עבודת מתכת המיועדת למגוון צרכים כמו לשערים, לידיות למגירות, לארונות, לדלתות, למסילות לחלונות, לרגליים לארונות, למוצרי נוי ועוד. יש מוצרי פרזול לריהוט, יש מוצרי פרזול למטבח, לאמבטיה, לגינה ועוד.

כאשר קונים אביזרי פרזול יש לקחת בחשבון שמוצרי פרזול העשויים מחומרי גלם זולים לא יחזיקו מעמד זמן רב, הצירים והמסילות יחלידו, הידיות יתפרקו ומוצרים נוספים, יתעקמו, יישברו או יתקלפו. מוצרי פרזול העשויים מחומרי גלם זולים יפגעו בהנאה שלכם מהמוצר ובמראה האסתטי. לא מומלץ לחסוך, כדאי לקנות מוצרי פרזול איכותיים, ההשקעה במוצרים האיכותיים תוכיח את עצמה במשך שנים רבות.

כאשר קונים מוצרי פרזול לאמבטיה, למטבח או לכל מקום המאופיין בלחות גבוהה, חשוב לוודא כי המוצרים נצבעו בחומר האטום ללחות. מוצרים האטומים ללחות לא יחלידו, ייראו תמיד כחדשים ויחזיקו מעמד זמן רב.

מוצרי הפרזול הם מוצרים פונקציונאליים, אך יש להם גם השפעה על העיצוב ועל המראה של הבית. כדאי לבחור מוצרי פרזול לבית באותו הסגנון. לא מומלץ לשלב בין סוגי עיצובים שונים, עיצוב בקו אחיד יעניק לבית שלמות, הרמוניה ושלווה.

9מוצרי פרזול לדלתות פנים

עיצוב אביזרי הפרזול עשוי לשנות את המראה העיצובי של  כל דלת. יש מוצרי פרזול לדלתות במגוון סגנונות, יש סגנונות שיעניקו לדלת מראה קלאסי ויוקרתי, יש שיעניקו מראה קליל ומודרני ועוד. את מוצרי הפרזול כדאי להתאים לאופי הדלת.

מוצרי פרזול לדלתות אינם רק הידיות. גם מנגנוני הנעילה של הדלתות, הלשונית של המנעול וצירי הדלת הם חלק מאביזרי הפרזול. כאשר הם יהיו באיכות גבוהה, הדלתות יחזיקו מעמד זמן רב, הן ייראו ויתפקדו כחדשות. מוצרי פרזול באיכות ירודה ידהו ויחלידו והדלתות שלכם ייראו פשוטות, מוזנחות וזולות, אפילו אם שילמתם עליהן מחיר יקר.

אצל "ש. קושניר ובניו – לבידי עץ ופרזול בע"מ" מחויבים לעבודה מקצועית, לאיכות המוצר, לשימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר ולמחירים אטרקטיביים.