מחסן עצים – המקום שלכם לקניית עצים 

מחסן עצים הוא בית עסק העוסק במכירת עצים. במחסן העצים יש סוגים שונים של עצים  באורך שונה, בעובי שונה, בצבעים שונים, עצים עם ציפוי, ללא ציפוי ועוד. המכירה במחסן העצים מיועדת לאנשי המקצוע העובדים עם העצים וצורכים כמויות גדולות של עצים, אך לא רק. גם נגרים חובבים ישמחו לקנות עצים במחסן עצים ולחסוך את פער התיווך. גם משטחי  העצים שראיתם בחנויות הגדולות מקורם במחסני עצים.

מחסן עצים – ארבעה דברים שחשוב לדעת

העצים הנמצאים במחסני העצים לא עברו תהליכים של חיתוך ועיבוד. הם נמצאים בצורתם הגולמית כמשטחי עץ. כאשר תגיעו אל המחסן לרכוש את העצים, בעל המחסן יוכל לבצע כל פעולה שתבקשו ולהתאים את משטח העצים לצרכים שלכם.

חשוב לבחור מחסן עצים המציע חומרי גלם שעברו תהליך של שימור ואיטום מפני גורמים רבים העלולים לפגוע באיכות העץ כמו מזג אוויר, חרקים מזיקים ועוד. תהליך השימור והאיטום שומר על העץ מפני ריקבון  וככל שהעץ יהיה איכותי יותר, כך גם הרהיט שבניתם יהיה באיכות גבוהה יותר ויחזיק מעמד זמן רב יותר. חשוב לדעת כי מוצרי עץ שלא עברו תהליכי שימור עלולים לגרום לנזקים גם למוצרים אחרים הנמצאים בקרבתם.

7כאשר אתם מחפשים עצים חשוב לבחור במחסן המחזיק מלאי גדול של עצים. רק במחסן עם מלאי גדול תוכלו למצוא בדיוק את סוג העץ המתאים לפרויקט שלכם ואין חשש כי המוכר ישפיע עליכם לקנות משטח עץ מתאים פחות. מלאי גדול של מוצרי עץ משובחים מעידה על מחסן רציני ומקצועי.

במחסן העצים לא מוכרים רק עצים, אלא גם עצות. גם מי שצבר ניסיון רב ובנה כבר מספר רהיטים בשיטת "עשה זאת בעצמך" ישמח לקבל עצות וטיפים מאנשי מקצוע. מחסן עצים רציני יעניק לכם הדרכה בבנייה ויסייע לכם בבחירה של סוג העץ המתאים ביותר, בעיצוב, במידות ועוד.

מחסן עצים – מידע קצר על סוגי העצים הנפוצים

עץ סנדביץ' הוא צורת עיבוד של חמר הגלם. פלטת סנדביץ' מכילה חלקים שונים של עצים בעלי רמת עמידות גבוהה המוצמדים זה לזה. פלטת סנדביץ' נחשבת לחומר גלם חזק ועמיד.

עץ מלא הוא חומר הגלם היקר מכולם, אך גם היפה ביותר. יש סוגים שונים של עץ מלא, עץ אורן, עץ אלון, עץ מייפל, עץ דובדבן ועץ בוק. לכל סוג של עץ מלא יש תכונות ייחודיות. המוכרים במחסן העצים של ש. קושניר ובניו ישמחו להמליץ לכם על סוג העץ המתאים לעבודה שלכם.

סיבית עשויה מפרורי עץ קטנים ודחוסים המודבקים זה לזה. זהו חומר זול יחסית הרגיש ללחות. יש סיבית ברמות שונות, חשוב להקפיד לבחור סיבית איכותית.

אז במה בוחרים?

כאשר ניגשים לבחור עץ לעבודות נגרות בשיטת עשה זאת בעצמך, חשוב לבחור סוג עץ שישרת היטב את מטרת הבנייה, אורך חייה הצפוי, ולא פחות חשוב לבחור עץ שימצא חן בעיניכם. עבודות עץ שנעשות בקפידה יכולות לשרת את בעליהן בנאמנות על פני שנים רבות, בפנים הבית או מחוצה לו, ולכן כדאי לתכנן את העבודה היטב בהתאם למטרתה. אז קדימה, למה אתם מחכים? תתחילו בעבודה!