ייצור דלתות עץ לפי מידה

חברת ש. קושניר ובניו – לבידי עץ ופרזול בע"מ" צברה ניסיון ומוניטין רב במשך ארבעים שנות עבודה. אנו מתמחים בייצור דלתות עץ לפי מידה לכל מטרה. אנו מציעים מגוון של חומרים איכותיים ועיצובים מיוחדים, תהליך הייצור מבוסס על שימוש בציוד חדיש ועדכני וביישום של תקני איכות מחמירים. היתרון שלנו הוא ביכולת להתאם דלת לכל מידה. תנו לנו את המידות של הבית שלכם ואנו נייצר עבורכם דלתות איכותיות, יפות ומעוצבות.

ייצור דלתות עץ לפי מידה – כל מה שצריך דעת על ייצור דלתות

כל מי שקנה פעם דלת מעץ גילה שגם דלתות הנראות יפות ומעוצבות, לא תמיד איכותיות.  חשוב לבדוק מהו החומר שממנו עשוי המילוי של הדלת ומהו חומר המצפה אותה. ככל שהחומרים יהיו איכותיים יותר, הדלתות יחזיקו מעמד זמן רב יותר וייראו חדשות ויפות גם לאחר שנים ארוכות.

חשוב להקפיד כי הדלת שקניתם עשויה מחומרי גלם איכותיים, חומרים מבודדים וחומרים שאינם ניזוקים כאשר הם באים במגע עם מים. אם הדלת לא תספק בידוד מתאים, רעשי הרחוב ייכנסו אליכם הביתה ואם חומרי הדלת יהיו רגישים למים, בכל פעם שתשטפו רצפה הדלת והדלת תבוא במגע ם המים, מהר מאוד היא תתנפח ויופיעו עליה כתמי רטיבות ועובש.

5ציפוי הדלת צריך להיות ציפוי איכותי שימנע חדירה של לחות וחמצן. כאשר הלחות והחמצן חודרים אל הדלת, הדלת עלולה להירקב, להתנפח ולהינזק בנזק בלתי הפיך. חשוב לוודא כי הדלת שבחרתם צופתה באמצעות למינציה או בתנור.

סוג הצביעה משפיע על איכות הדלת ועל המראה שלה. בחברת "ש. קשניר ובניו" מתמחים בצביעה בתנור. זוהי צביעה ברמה גבוהה המאפשרת לבחור כל צבע וכל גוון לדלת. הצבעים יהיו עמידים לכל תנאי מזג האוויר וגם אחרי שנים רבות, הם לא ידהו ולא יתקלפו.

רוב המשקופים עשויים מעץ, אך בשנים האחרונות יש משקופים העשויים גם מפלסטיק. חשוב לבחור משקופים שימנעו חדירה של לחות ושציפוי המשקוף יהיה עשוי מעצים אמינים וחזקים. בשוק יש חיקויי עצים זולים, הם אולי נראים יפה, אך הם לא עמידים.

בחברת "ש. קושניר ובניו – לבידי עץ ופרזול בע"מ" מייצרים דלתות לפי מידה באיכות גבוהה. הדלתות שלנו עשויות מחומרי הגלם העומדים בתקנים המחמירים ביותר, הן קלות לניקוי ולתחזוקה ועמידות בפני מים.

אנו בטוחים במוצר שלנו ומעניקים אחריות לכל דלת.