דלתות – כי דלת היא לא רק מחיצה

הדלתות מהוות היום חלק אינטגראלי מעיצוב הבית, הן מהוות רהיט לכל דבר והן משפיעות על המראה העיצובי של הבית, מראה קלאסי, מראה כפרי, מודרני ועוד. בחברת "ש. קושניר ובניו- לבידי עץ ופרזול בע"מ" משתמשים בחומרי גלם ובטכנולוגיות שהופכות כל דלת פשוטה ופונקציונאלית לדלת מעוצבת ומיוחדת. אם אתם מעוניינים בדלתות איכותיות, מיוחדות ומיוחדות, צרו קשר, המחירים אטרקטיביים!

דלתות – כל מה שחשוב לדעת על דלתות פנים ועל דלתות חוץ

בעידן שבו הדלתות הפכו להיות חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית אפשר למצוא מגוון גדול של דלתות העשויות מחומרי גלם שונים ובעיצובים מיוחדים. דלתות צבועות ומקושטות בשיטות שונות מעניקות לכל בית אווירה חמימה, יוקרתית ונעימה.

צבע בתנור זוהי שיטת צביעה איכותית המעניקה מרקם וגוון מיוחד לכל דלת. זוהי צביעה אומנותית המחייבת ידע וניסיון ואפשר לצבוע את הדלתות בכל צבע וגוון שהלקוח בוחר.
כאשר קונים דלת חשוב לבדוק את העמידות שלה ואת חומרי הגלם שממנה היא מיוצרת. דלת איכותית מורכבת ממספר פרמטרים, המילוי שממנו עשוי פנים הדלת, הציפוי החיצוני, סוג המשקוף וההלבשות החיצוניות של מסגרת פתח הדלת. לא כדאי להתפתות למראה החיצוני של הדלת, יש דלתות הנראות יפות, אך בפועל הן עשויות מחומרי גלם ירודים והן לא יחזיקו מעמד זמן רב. ככל שחומרי הגלם שמהם בנויה הדלת איכותיים וחזקים יותר, כך הדלת תחזיק מעמד שנים רבות יותר.
ההבדל העיקרי בין דלתות פנים לבין דלתות חוץ הוא שבדלתות חוץ יש להקפיד על חומרים עמידים בפני מזג האוויר, על רמת בידוד גבוהה ועל בריחים חזקים שיעניקו הגנה מרבית. בדלתות פנים אפשר להתקין דלתות יותר פשוטות ויותר זולות.

דלתות חוץ הן דלתות יקרות יותר, גדולות יותר וככל שיש בהן יותר פיתוחים ופרזולים המחיר שלהן עולה. דלתות חוץ חייבות להיות דלתות עמידות ובטיחותיות, אך הן צריכות גם להשתלב עם המראה החיצוני של הבית ועם אופי הכניסה לבית.

דלתות פנים הן דלתות פשוטות וזולות יותר. את דלתות הפנים אפשר לעצב מחומרים שונים כמו עץ, אלומיניום, זכוכית, פלסטיק ועוד.

דלתות העשויות מעץ מעניקות לכלל בית מראה חמים. יש סוגים שונים של עץ, כל סוג של עץ יעניק לבית עיצוב ומראה אחר. דלתות עץ סטנדרטיות עשויות בדרך כלל מעץ אלון או עץ אורן ודלתות יוקרתיות נבנות מעץ מהגוני בגוונים חמים.

בחברת "ש. קושניר ובניו" כל דלת מיוחדת ולא סטנדרטית. אצלנו תוכלו להזמין דלתות בכל מידה, בכל צבע, בכל עיצוב, בשילוב זכוכית, בשילוב מתכות ועוד. צברנו ניסיון רב, נוכל לייעץ ולעזור בבחירת הדלת המתאימה.

                

        5        11

12        13        14

15        16        17